Yeni Sezon Büyük Beden Panço Modelleri

Özel Günler İçin Tasarlanmış ; 10 Kadın Panço Modeli

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile birlikte özel günlerde kullanabileceğiniz Günlük ve Şık panço modellerini sizler için derledik;

Siyah Renk Pançolar

Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken pançolar arasında sıkça tercih edilen ürünlerden biri siyah renkli kürk pançolar yer almaktadır. %100 triko örgü ile üretilen ürünlerimizden extra olarak %100 suni kürk ile üretilmiş kürk yaka detayı bulunmaktadır. Rahat kesimi ve günlük kolay kullanımı kullanıcıların sıkça tercih etmelerini sağlamaktadır.

Düz Renk Desensiz Pançolar

Düz renk pançolar tüm kombinasyonlar ile uyumludur, bu yüzden sıkça tercih edilirler. Triko panço modelleri arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

Desenli Pançolar

Gerek egzotik gerek ise geometrik desenli pançolar son derece dikkat çekici olabilir. Ana renkler başta olmak üzere bir çok renkte desenli panço modellerine nelly.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çiçek Desenli Pançolar

Sıcak renklere sahip çiçek desenli panço modellerine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey NELLY panço kategorisini ziyaret etmek. Sipariş vereceğiniz ürünler aynı gün hazırlanır ve kargolanır, aklınıza takılan tüm soruları için müşteri hizmetleri numaralarımızdan veya whatsapp destek hattımız üzerinden biz ulaşmanız yeterlidir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir