İade Şartları

İptal & İade Prosedürü

Değerli müşterimiz lütfen iade etmek istediğiniz ürünler ile ilgili alt kısımda yer alan adımlar ile ilerleyiniz.

1- Ürünlerin kullanılmamış / deforme olmamış olduğundan emin olunuz.

2- Ürünü 15 gün içerisinde faturalı olarak iade edebilirsiniz.

3- GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak Mng Kargo : 258 033 541 (Merter Şubesi) Yurt içi Kargo : 314 051 341 anlaşma kodları ile gönderim sağlayabilirsiniz.

4- İade süresinde ürün tarafımıza ulaştıktan 48 saat içerisinde iadeniz onaylanır ve uygun ödeme yöntemi ile ücret tarafınıza iade edilir.


İade Uygunluk Şartları

Yasa gereği herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden cayma hakkınız sabittir.Tüketici Kanunu’na göre”Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ilk yedi gün içersinde geçerlidir. Üründen doğan bir kusur var ise ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içersinde iade edebilirsiniz. info@nelly.com.tr adresine mail atarak bu hakkınızdan yararlanabilirsiniz.

nelly.com.tr ‘den aldığınız ürünler eğer özel sipariş ürünler değil ise “size özel tasarım yapılıp satılmamış ise”, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren7 gün içerisinde; orjinal faturasının 2 nüshası ile birlikte teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz.

Size özel yapılan tasarım ürünlerinde iade yoktur.

İadeler, orjinal ambalajı içinde yapılmalıdır. Orjinal kutusu açılmış, ambalajı bozulmuş, orijinal kutuya koli bandı, kargo etiketi yapıştırılmış,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmaz.Faturası olmayan ya da fatura nüshası eksik olan ürünler, iade alınmaz.


Ürünlerin teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürün iadesi alınamayacak ve bedeli iade edilemeyecektir.