SIKÇA SORULAN SORULAR

ALIŞVERİŞ

Beğendiğiniz ürün ya da ürünleri, varsa renk ve beden seçimi yaptıktan sonra satın almak üzere sepetinize ekleyebilirsiniz. Tüm ürünleri sepetinize eklediğinizden emin olduktan sonra SATIN AL butonuna basarak ödeme adımına geçebilirsiniz. Tek bir ürün satın almak istiyorsanız, ürün renk ve beden seçimini yaptıktan sonra HEMEN AL butonuna basarak doğrudan ödeme adımına geçebilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra siparişiniz başarıyla tamamlanmıştır..

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişleri hem üye olarak hem de üye olmadan tamamlamanız mümkündür. Siteye üye olarak, kupon ve indirimleri takip edebilir ve satın alma işlemlerinde adres ve iletişim bilgilerinizi tekrar girmeden hızlıca işlemi tamamlayabilirsiniz. Üye olmadan oluşturacağınız siparişlerde, iletişim ve adres bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız.

Sepetinizde bulunan ürün bilgisinin hemen altında yer alan “Hediye Paketi İstiyorum” kutusunu işaretleyerek, ürünün hediye paketi içerisinde tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

İndirim kodunu, alışveriş sepeti içerisinde yer alan kupon kodu alanında kullanabilirsiniz. Kodu ilgili alana girerek UYGULA butonuna bastığınızda indirim uygulanarak, yeni toplam sepet tutarınız sipariş özetinde gösterilecektir.

Değerli müşterimiz lütfen iade etmek istediğiniz ürünler ile ilgili alt kısımda yer alan adımlar ile ilerleyiniz.

1- Ürünlerin kullanılmamış / deforme olmamış olduğundan emin olunuz.

2- Ürünü 15 gün içerisinde faturalı olarak iade edebilirsiniz.

3- GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak Mng Kargo : 258 033 541 (Merter Şubesi) Yurt içi Kargo : 314 051 341 anlaşma kodları ile gönderim sağlayabilirsiniz.

4- İade süresinde ürün tarafımıza ulaştıktan 48 saat içerisinde iadeniz onaylanır ve uygun ödeme yöntemi ile ücret tarafınıza iade edilir.

KARGO VE DEĞİŞİM

Ödemelerinizi online olarak yapabilirsiniz.

– Online kredi/banka kartı ile ödeme
– Banka EFT/Havalesi

nelly.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz 250 TL üzerinde alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Nelly.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankaların kampanya ve koşullarına bağlı olarak 3 – 6 ya da 9 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Bankaların taksit kampanya ve faiz oranlarını, ÖDEME SEÇENEKLERİ adımında yer alan TAKSİT TABLOSU alanından takip edebilirsiniz.

Vereceğiniz siparişler, anlaşmalı olarak çalıştığımız Yurtiçi Kargo ve MNG kargo seçenekleri ile tarafınıza ulaştırılır.